meisje rust uit van een wandeling

>Gites Morvan

esprit de famille


vakantiewoningen in het natuurpark De Morvan, Voor de Kinderen

huizenoverzicht
de morvan
tarieven
reserveren
foto's
te doen en te zien
nuttige links

  
De Bourgogne is een plek waar ook kinderen kunnen genieten van natuur, cultuur, en eten en drinken. Actief of rustig, spannend of ontspannend, de "esprit de Famille" is speciaal voor de kinderen. Golfen, karten, wandelen, boogschieten, in bomen slingeren, fietsen, gokken, kayakken, klimmen, minigolfen, paardrijden, racen, mountainbiken,raften, rondvaarten, surfen, tochtje met een ezel of een huifkar, vissen, waterfietsen, waterskiën, wildwaterkano, zeilen, de archeologische opgravingen van Bibracte met een speciaal voor de kinderen ontworpen programma... Er is zelfs een aparte verordening ;-) opgesteld door de Nievre, het departement waar u zich bevindt! Dit alles met een dikke knipoog... Kortom, geen tijd om je te vervelen...
  

kind speelt lekker in het water
kind op klimtoestel
hobbelpaard, box,kinderstoel in de gite

KINDEREN VAN 0-12

Onze 3 houten vakantiehuizen Les Soulins zijn bij uitstek geschikt voor kleine kinderen. Met veel speelgoed en speelmogelijkheden. Ook op de camping (speelweitje, tafeltennis, tafelvoetbal, trapautootjes, kayaks) en niet te vergeten: er zijn ijsjes en patatjes te krijgen!

Bovendien is er een kinderbedje, kinderstoel, baby schommel, en zelfs op aanvraag een box en een schommelpaard (de houten is inmiddels vervangen door een wat steviger rode plastic model). Dus een ideale plek voor babies, peuters, kleuters, maar ook oudere kinderen.

Op de camping brochures met activiteiten voor alle leeftijden.


KINDEREN VAN 10 - 100

Met oudere kinderen zijn ook de Les-3-Soulins super: met ADSL, je kunt er internetten, kayakken, waterfietsen, zwemmen, vissen, spelen, en, als papa en mama het goed vinden: je favoriete DVD kijken

Er zijn maneges in de buurt, je kunt een tocht meyt paard en wagen maken met de hele familie, in bomen of op rotsen klimmen, wilwaterkanoën of een avontuurparcours volgen, bij guédelon kijken hoe een Asterix dorp wordt gebouwd, en hoe ze er hoefijzers smeedden, of een ballontocht maken, een heus kasteel bezichtigen, ....., ......, echt, te veel om op te noemen!!


WATERRATTEN EN NATUURKINDEREN

de drie Les Soulins bij het meer en in de natuur zijn ideaal voor "onze" buitenkinderen die daar naar hartelust kunnen genieten. Geen verkeer dus lekker spelen. Want genieten is verplicht in de Morvan!!

Meer lezen (in het frans) over wat er voor kinderen wordt georganiseerd: klik hier en klik dan verder op ieder "article"
kinderen spelen

wie komt er met mij schommelen?? clowntje wacht op speelgenootjes

GITES MORVAN
Voor het huren van een vakantiehuis of woning in de Bourgogne, Frankrijk:

corancyplage@gites-morvan.com